SYSTEM KOMPONENTÓW MIKROFALOWYCH

 

Zapraszamy do przczytania zakładki - expert radzi     "SPOSOBY OCHRONY POJAZDU"

 

Oferujemy  najnowszej generacji cyfrowy tester radarów  -  BLUE RAIDER.

           

Cena promocyjna 1360 zł.

 

Jammer ten zapewnia 100% ochronę pojazdu przed pomiarami prędkości w Polsce i w większości krajów europejskich.

Najnowsza wersja BR gen.17 - JBR V-17 dostępna od 01.03.2017r.

Działa on na wszystkie radary i fotoradary użytkowane w Polsce, również  na tz. "niewykrywalne" Fotoradary Multaradar CF i CD. 

Wersja wyposażona w moduł laserowy V-17, działa na wszystkie najnowszej generacji  laserowe mierniki prędkości użytkowane przez policję - dopłata 200zł (komplet z JBR17-1560zł). 

 

JBR17 ma  nowe funkcje  usprawniające  działanie i obsługę w stosunku do poprzednich wersji urządzenia.

 

Główne cechy jammera:

 

1. Efektywny wzmacniacz  pasm K,Ka  wraz z dodatkową anteną  o dużym zysku na te pasma (24-35GHz).

2. Funkcja wykrywania radarów  z podaniem pasma - spełnia on rolę odbiornika z sygnalizacją sygnału.

3. Super szybkie skanowanie - ok. 2000 skanów/sek.

4. Płynna regulacja zmniejszenia wskazywanych prędkości - w dwu zakresach: 2-20km/h i 20-80km.

5. Możliwość dodatkowego rozszerzania kanału.

6. Małe wymiary dł/szer/wys  157x87x26mm. 

7. Funkcja  tzw. "odwrotnego dopplera" dla tylnej ochrony pojazdu. 

8. W wersji do kabiny - obudowa z półprzezroczystego ciemnoniebieskiego ABS z podświetleniem LED.

 

Dostępna jest  rozdzielną  (pod maskę) wersję  jammera - dopłata 480zł.

Na jammery udzielamy 2-letniej gwarancji, dotyczy ona również skuteczności działania.

 

 

 

Tester ustawiony na zmniejszanie prędkości o 66km/h

 

 

 

 

 

 

Widok sygnalizujący działanie w paśmie X.

 

 

 

 

 

        

 

 Używamy tylko oryginalnych modułów - made in USA

 

 

 

           Formalnie urządzenie to  jest "Testerem dopplerowskich mierników prędkości" i dokładnie spełnia funkcje testera, gdyż właśnie tak działają testery radarów dopplerowskich używane w przemyśle do testowanie i kontroli wyprodukowanych radarów, czujek ruchu, czujek alarmowych itp. Układ nie generuje żadnych sygnałów zakłócających lub blokujących radary. Generuje tylko sztuczny sygnał dokładnie taki jak echo od obiektu który się porusza. Może on również służyć w serwisie do testowania i kontroli np. mikrofalowych czujek ruchu "drzwiowych" , mikrofalowych czujek alarmowych (dlatego ma też zakres 2-20km/h - prędkość idącego człowieka), itp. -  czujki te pracują w pasmach X i K. Można też oczywiście testować w celach serwisowych i poznawczych wszelkie radary i fotoradary.  Tester  ten  jest sprzedawany jako zestaw edukacyjny "Tester dopplerowskich mierników prędkości" i  może być używany na terenie polski do zmieniania wskazań radarów  w celach testowych i edukacyjnych.

 

           Sprzęt przez nas oferowany  w odróżnieniu od systemów zakłócających  poprzednich generacji nie powoduje złego funkcjonowania radarów pistoletowych czy fotoradarów - nie blokuje ich pracy (byłoby  to wykrywalne), natomiast  zmniejsza  wartość prędkości wskazywanej przez sprzęt radarowy policji i ITD o wartość nastawioną na wyświetlaczu. Jak nastawimy 40, to jadąc 100km/h mierniki  prędkości wskażą 60km/h. Urządzenie to nadaje cyfrowy sygnał tylko wówczas, gdy radar  lub laser mierzy prędkość pojazdu, co czyni go całkowicie niewykrywalnym. 

 

           Odradzamy zakup testerów przez nas oferowanych z niepewnego źródła, z naszego doświadczenia wiemy że we wtórnym obiegu jest wiele urządzeń uszkodzonych i zdekompletowanych przez domorosłych fachowców od konstruowania jammerów, którzy pragną poznać ich budowę.

          Z oczywistych do zrozumienia powodów nie umieszczamy na naszej stronie specjalistycznych informacji technicznych o oferowanym sprzęcie i dostawcach. Zagadnienie stosowania jammerów, z racji ich  wysokiej skuteczności drażni wiele środowisk. Również niektórzy sprzedawcy wykrywaczy radarów, którym sprzedaż drastycznie zmalała na korzyść jammerów, znajdują upust swej bezsilności pisząc  na niektórych forach internetowych delikatnie mówiąc nieprawdę o różnych jammerach.

 

    Użytkownicy ustawowi radarów, fotoradarów  i laserowych mierników prędkości ( policja, ITD, dawniej też SM)  oraz "konkurencja", w postaci sprzedawców mało użytecznych wykrywaczy radarów, wszelakich yanosików, CB - straszy i rozpowszechnia informacje że za posiadanie jammera grozi  grzywną i konfiskatą. Są to informacje świadczące o elementarnym braku znajomości polskiego prawa. W Polsce jak  i w większości krajów UE można legalnie posiadać sprzęt przez nas oferowany, a w kilku nawet użytkować. Zgodnie z polskim prawem jammery są tak samo traktowane  jak wykrywacze radarów - ten sam paragraf i te same kary ( max  500zł i 3pkt. - urządzenie musi być podłączone i działające w momencie kontroli ). Wykrywacze radarów i jammery można legalnie posiadać i przewozić w samochodzie. Radary policyjne pracują w tzw. "niestrzeżonych pasmach radiowych", jammery-testery radarów wykorzystujące  te pasma nie wymagają zezwoleń na nadawanie i każdy może na terenie UE nadawać w tych pasmach, jeżeli tylko nie przekracza limitów mocy nadawania ustalonych w UE. Dlatego w pasmach tych pracują również wszelkie czujki nadawcze mikrofalowe np. drzwiowe, alarmowe i nie potrzeba na nie żadnych zezwoleń, mimo że są nadajnikami mikrofalowymi.